پيش از هرچيز از اينكه ما را براي دريافت خدمات فروشگاهي آنلاين انتخاب كرده ايد سپاسگذاريم اما پرسنل شركت امين پردازش شبكه(اپسكو) با قطعيت اين اميد را به شما مي دهد كه چه در ارائه خدمات فروشگاهي در سايت اپسماركت و چه در ارائه خدمات فني طراحي و اجراي پروژه هاي فناوري اطلاعات، ايمني، حفاظتي و شبكه در وبسايت خود احترام به وقت و انرژي شما را در سرلوحه كار خود قرار خواهد داد.

ارائه امكانات درخور مشتري و حصول رضايت پس از دريافت خدمات از اصولي است كه مديران شركت امين پردازش شبكه هميشه، نه بعنوان شعار كه در عمل، به آن معتقد هستند. اشتغال به اين مهم در دريافت خدمات رضايت بخش از سوي مشتري در روال جاريه اين شركت نمايان است و شما نيز با انتخاب خدمات وب سايت اپسماركت علاوه بر آنكه مارا مفتخر مي نماييد، نهايتا با ما هم نظر خواهيد بود.

تاسيس فروشگاه اينترنتي شركت امين پردازش شبكه(اپسماركت) تضميني بر احترام به وقت و انرژي شما در اين شركت مي باشد. چرا كه ارائه خدمات و قطعات با كيفيت علاوه بر آنكه در وقت و انرژي شما صرفه جويي مي كند، تعهد اين شركت در سرويس دهي به مشتريانش را در وسعت بيشتري از زندگاني ايشان نمايش مي دهد.

براي ارائه هرگونه انتقاد، پيشنهاد و ارائه راهكارهاي مفيد مي توانيد به هريك از طرق ممكن با ما در ارتباط باشيد.

پيشنهاد مي شود در برقراري ارتباط با مديران يا كارشناسان، به جهت تسريع در پاسخگويي يا انجام هرگونه اقدام لازم، به فراخور نياز يا درخواست شما كاربران گرامي، از صفحه تماس باما استفاده نماييد.